Sterownik ogrzewania podłogowego OWD5 Poznań

Nowy, internetowy regulator OWD5 – charakterystyka wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI scala w jednym urządzeniu zalety rozwiniętego termostatu programowalnego z trybem bezprzewodowego sterowania przez tablet.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami CO.

Posiada dotykowy wyświetlaczo przekątnej dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk wyświetlacz i zdalne sterowanie przy pomocy smartfonów. Ma opcję zaprogramowania komfortu ciepła w cyklu 24 godzin oraz tygodniowym. Termostat uczy się bezwładności cieplnej podłogi i zna, w jakim momencie musi załączyć lub rozłączyć ogrzewanie, by osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia. Schemat ustawiania programów może wynosić do 6 trybów w ciągu dnia. Istnieje możliwość przypisania do pojedynczego zdarzenia innej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • duża precyzja ustawianej ciepłoty,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu ogrzewania i miejsca – dzięki temu potrafi należy uprzednio włączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną ciepłotę o konkretnej godzinie,
  • bezprzewodowe regulowanie przez komputer – zdalna weryfikacja i możliwość modyfikacji temperatury bez uzależnienia od miejsca gdzie jesteś – wystarczy zainstalować apkę na smartfon – masz możliwość nawigować choćby kilkoma sterownikami z jednej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Termostat przesyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu sensorem podłogi.

Segmentowa pokrywa umożliwia instalację w ramkach różnych producentów np dla integracji z włącznikami elektrycznymi.