DomoPlus ? gniazdko z plusem czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

Pewność to podstawa. Jest to nader istotne tam, gdzie przebywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w mieszkaniu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników to jest prądu i wody. Właśnie gniazda DomoPlus umożliwiają przyłączenie i działanie sieci elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.
Idealne spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogródkach. W wypadku podpięcia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy ozdobić światełkami front naszej posesji. Nie potrzebujemy martwić się o model wtyczki jaką podłączmy. Bez względu czy podepniemy urządzenie zakończone płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zablokować i uzyskać całkowitą hermetyczność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja gniazda. Odpowiednia głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem umożliwia takie rozwiązanie. Dodatkowy sprzęg żelowy zabezpiecza i uszczelnia podłączony kabel zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w przypadku pracy w trudnych warunkach jak zapylenie, wilgotność, opady deszczu czy opady śniegu.
Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazdek natynkowych można zamontować je w poręcznej kompaktowej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to doskonałe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do zastosowania domowego w trudnych sytuacjach.